Serwis baterii trakcyjnych

Prawidłowa eksploatacja baterii jest niezwykle ważna – to właśnie dzięki niej bateria trakcyjna będzie sprawnie funkcjonowała przez dłuższy czas. Wiadomo jednak, że nie zawsze można dopilnować tego, by urządzenia używające baterii trakcyjnych były eksploatowane w najbardziej optymalny sposób. Aby zadbać o to, by bateria trakcyjna działała jak najdłużej proponujemy Państwu szereg usług serwisowych. Profesjonalny zespół odpowiadający za serwis baterii trakcyjnych, pomoże rozwiązać każdy ewentualny problem z baterią trakcyjną, w taki sposób, by rozwiązanie było optymalne dla każdego Klienta, który zgłasza się do naszego serwisu z konkretnym problemem dotyczącym baterii trakcyjnych. Jakie usługi świadczymy?

Serwis baterii trakcyjnych – na czym polega?

Przede wszystkim przeprowadzimy kontrolę baterii i prostowników, dopiero potem będzie można stwierdzić jakie działania podjąć w dalszej kolejności. Przeprowadzimy konserwację baterii oraz usuniemy usterki, jeżeli okaże się, że występują. Zajmujemy się również prowadzeniem kartotek baterii, a jeśli zajdzie taka potrzeba, zadbamy o to, by bateria była czysta. Na życzenie klienta podejmiemy się przeprowadzania cyklicznych ekspertyz aktualnych stanów baterii, pomożemy również w podjęciu decyzji dotyczącej części zamiennych i dodatkowego wyposażenia do baterii.

Baterie trakcyjne – doradztwo i szkolenia

serwis baterii trakcyjnychZależy nam na tym, by nasi Klienci zdobywali niezbędną wiedzę, która pozwoli im w o wiele bardziej efektywny sposób eksploatować baterie trakcyjne. Wiedzę przekazujemy w dwojaki sposób: zajmujemy się doradztwem w zakresie jak najbardziej optymalnych rozwiązań technicznych i przeprowadzamy szkolenia w zakresie właściwej i efektywnej eksploatacji baterii. Nie pozostajemy obojętni na kwestię utylizacji złomu akumulatorowego – przeprowadzamy specjalne szkolenia, podczas których zapoznajemy Klientów z kwestiami dotyczącymi utylizacji złomu akumulatorowego oraz podpowiadamy w jaki sposób można zorganizować jego odbiór. Z doświadczenia wiemy, że szkolenia rzeczywiście dostarczają niezbędnej wiedzy i pomagają w taki sposób zaplanować pracę, by bateria była wykorzystywana w jak najbardziej optymalny sposób. Jeżeli bateria trakcyjna nie działa w sposób prawidłowy – nie wyrzucaj jej, tylko pokaż ją profesjonalistom, którzy odpowiadają za dział serwisu. Być może baterię wystarczy tylko dobrze wyczyścić, by działała prawidłowo. Jeśli jednak okaże się, że jest uszkodzona, nie martw się tym! Nasz sztab z pewnością poradzi sobie z każdym problemem dotyczącym baterii trakcyjnych, a bateria będzie Ci służyła jeszcze przez długi czas!