Regeneracja baterii i akumulatorów trakcyjnych

Czy zauważyłeś, że bateria trakcyjna, którą wykorzystujesz w pojazdach w Twojej firmie osłabła? Czy działa zdecydowanie mniej dynamicznie niż wcześniej? Zastanawiasz się nad pozbyciem się baterii, która już nie spełnia swojej funkcji? Nie pozbywaj się jej od razu! Przynieś ją do nas, prawdopodobnie wystarczy poddać ją procesowi regeneracji, by znów działała sprawnie. Z bateriami trakcyjnymi zetknąć możemy się w wielu urządzeniach, które są na co dzień wykorzystywane do wykonywania różnych usług. Znajdują one zastosowanie miedzy innymi w wózkach widłowych, wózkach golfowych czy wózkach, które przewożą bagaż na lotniskach. Jak można się domyślać, wózki te wykorzystywane są przynajmniej kilka, kilkanaście razy dziennie, nie powinien więc dziwić fakt, że po czasie intensywnego używania tych pojazdów trzeba będzie zlecić regenerację baterii.

Zajmujemy się nie tylko serwisem, ale również regeneracją baterii. Jaki dokładnie jest zakres czynności, które wykonujemy podczas regeneracji baterii?

Na początku zajmiemy się sprawdzeniem stanu sworzni i połączeń, przeprowadzimy również ładowanie odsiarczające, rozładowanie kontrolne, ładowanie eksploatacyjne oraz korektę gęstości w ogniwach. Do zakresu czynności wykonywanych podczas regeneracji należy również czyszczenie i malowanie skrzyni i odsysanie z niej elektrolitu. Jeżeli jakiś element baterii funkcjonuje nieprawidłowo, wymieniamy go na nowy. regeneracja baterii trakcyjnych i regeneracja akumulatorów trakcyjnychWarto zaznaczyć, że tylko właściwie przeprowadzona regeneracja gwarantuje przedłużenie czasu żywotności baterii. Zapewniamy, że po zakończeniu procesu regeneracji bateria trakcyjna jest w pełni naładowana i gotowa do dalszego użytku. Regeneracja baterii trakcyjnych przywraca im sprawność działania, a sam proces regeneracji jest o wiele tańszy niż zakup nowej baterii. Regeneracja wydłuża żywotność baterii trakcyjnej oraz przyczynia się do poprawy parametrów eksploatacyjnych – po regeneracji można odzyskać sprawność na poziomie 70% – 80%.pojemności znamionowej. Tym bardziej warto rozważyć regenerację baterii – cena usługi nie jest wysoka, a bateria trakcyjna, która została poddana regeneracji będzie właściwie działała jeszcze przez długi czas. Dlaczego warto zlecić regenerację akumulatora trakcyjnego właśnie nam? Jesteśmy firmą, która profesjonalizmem i rzetelnością zasłużyła sobie na zaufanie klientów. Zapewniamy najwyższy poziom usług, rzetelność oraz terminowość. Najlepszą rekomendacją niech będą opinie i referencje naszych dotychczasowych klientów, które znajdują się na stronie internetowej naszej firmy.

Regeneracja akumulatorów z FHU Alex

Regeneracja akumulatorów to usługa której cena może się wahać w zależności od pojemności, a także rodzaju ogniw. Specjalizujemy się w regeneracji akumulatorów Ni-MH (niklowo-wodorkowych), Ni-Cd (niklowo-kadmowych), a także ogniwa Li-ion (litowo-jonowe). Uwzględniając przeznaczenie poszczególne ogniwa różnią się między sobą nie tylko pojemnością i rodzajem, ale również budową, dlatego niezwykle ważnym jest, by określić liczbę ogniw znajdujących się w wybranym akumulatorze. Służymy w tym zakresie pomocą, dlatego, jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości dotyczące tego, jak zbudowana jest bateria, skontaktuj się z nami i prześlij nam zdjęcia urządzenia – na ich podstawie udzielimy informacji, czy regeneracja akumulatora jest możliwa. Specjalizujemy się w regeneracji akumulatorów do wózków widłowych, dużych urządzeń elektrycznych oraz pojazdów, dlatego stanowimy kompleksowe wsparcie dla przedsiębiorców, ale również osób fizycznych. Zapraszamy do kontaktu również w przypadku zajścia konieczności przeprowadzenia przeglądu technicznego lub naprawy akumulatora – serwis akumulatorów trakcyjnych FHU Alex służy wsparciem i pomocą również w tym zakresie.

Regeneracja akumulatorów – ekonomiczna i wydajna

Regeneracja wydłuża żywotność baterii trakcyjnej oraz przyczynia się do poprawy parametrów eksploatacyjnych – po regeneracji można odzyskać sprawność na poziomie 70% – 80%.pojemności znamionowej. Tym bardziej warto rozważyć regenerację baterii – cena usługi nie jest wysoka, a bateria trakcyjna, która została poddana regeneracji będzie właściwie działała jeszcze przez długi czas. Dlaczego warto zlecić regenerację akumulatora trakcyjnego właśnie nam? Jesteśmy firmą, która profesjonalizmem i rzetelnością zasłużyła sobie na zaufanie klientów. Zapewniamy najwyższy poziom usług, rzetelność oraz terminowość. Najlepszą rekomendacją niech będą opinie i referencje naszych dotychczasowych klientów, które znajdują się na stronie internetowej naszej firmy.