Akumulatory i baterie trakcyjne Wrocław

Akumulatory trakcyjne to niezbędne elementy w wielu maszynach, ponieważ zasilają pojazd w energię elektryczną, dlatego znajdują zastosowanie w różnych urządzeniach czy pojazdach, między innymi w pociągach, wózkach widłowych, czy też łodziach. Warto podkreślić, że korzystanie z baterii trakcyjnej zgodnie z zaleceniami producenta pozwala na użytkowanie jej przez wiele lat. Niemniej jednak należy pamiętać o dokonywaniu regeneracji oraz serwisowaniu akumulatora. Dzięki temu zapobiegamy poważniejszym usterkom. Zatem sprawdź na co należy zwrócić uwagę, aby prawidłowo eksploatować akumulatory trakcyjne.

Akumulatory trakcyjne. Wrocław i inne rejony Polski

Na żywotność akumulatora trakcyjnego wpływa wiele czynników. Główny z nich to woda, ponieważ akumulatory kwasowo-ołowiowe są stosowane między innymi w wózkach transportowych i ołowiowych. Zatem są one obsługowe. W związku z tym systematycznie należy sprawdzać poziom elektrolitu, aby nie doszło do poważnej usterki między innymi deformacji płyt ołowiowych. Aby móc sprawdzać stan akumulatora warto zainwestować w kontroler, który da nam dostęp do takich danych jak ilość cykli, sposób ładowania, poziom elektrolitów a także zbyt dużą temperaturę akumulatora. Warto podkreślić, że poziom elektrolitów można sprawdzić także za pośrednictwem lampki, która zapala się w momencie, gdy należy je uzupełnić. Dlatego warto zainwestować w solidnie wykonane akumulatory trakcyjne. Wrocław czy inne rejony Polski – niezależnie gdzie mieszkasz możesz je zamówić.

Baterie trakcyjne Wrocław – oferta i dostawa

Ze względu na rodzaj pojazdu oferujemy różnego typu baterie trakcyjne. Wrocław czy inne miasta Polski – wystarczy, że wyślesz preferowane dane techniczne a my Ci je dostarczymy pod wskazany adres. Wśród nich możesz znaleźć baterie trakcyjne od producenta Exide, Tab czy też Sunlight dla przemysłu chemicznego, farmaceutycznego, spożywczego oraz wózków widłowych. Dodatkowo można zamówić także prostowniki, monobloki oraz dodatkowe akcesoria, między innymi: łoża do wymiany, kratownice i ogniwa. Warto zwrócić uwagę, że nasi wysoko wykwalifikowani specjaliści przeprowadzają serwisowanie oraz regenerację, aby usprawnić pracę całego motoru

Akumulatory i baterie trakcyjne Wrocław – regeneracja i serwis

W trosce o wieloletnie użytkowanie nasza firma dokonuje także regeneracji i serwisowania akumulatora trakcyjnego. To oznacza kompleksowe działania do których należą między innymi: konserwacja akumulatora, usuwanie usterek, szkolenie w zakresie eksploatacji, systematyczne ekspertyzy dotyczące stanu danego akumulatora oraz dbanie o czystość. Akumulatory trakcyjne potrzebują także odpowiedniej regeneracji. Dzięki temu szybko można przywrócić konkretny model do pierwotnego stanu. Do czynności regeneracyjnych zaliczamy: ładowanie odsiarczające, czyszczenie i malowanie skrzyni, wymiana uszkodzonych elektrolitów, ładowanie eksploatacyjne, czy też weryfikacja stanu sworzeń i połączeń. Warto podkreślić, że akumulatory mają indywidualne przeznaczenie, dlatego też każdy przypadek należy odpowiednio zweryfikować.

Baterie trakcyjne Wrocław – profesjonalna i kompleksowa obsługa

Jako już zostało wspomniane działanie baterii trakcyjnych zależy od tego jak o nie dbamy. Jeśli nie wiemy jak to zrobić, najlepiej poradzić się fachowca, który przekaże nam wiele rad, dzięki którym baterie trakcyjne mogą być użytkowany przez wiele lat. Nasza firma składa się z wysoko wykwalifikowanych specjalistów, którzy chętnie zajmą się kompleksową obsługą w zakresie serwisowania czy też regeneracji. Dlatego postaw na baterie trakcyjne. Wrocław czy też w innych miastach Polski realizujemy swoje usługi – to się naprawdę opłaca! W razie jakichkolwiek pytań można kontaktować się drogą e-mailową lub telefoniczną. Zapraszamy serdecznie!