Akumulatory i baterie trakcyjne Kraków

Akumulatory trakcyjne to niezbędne elementy w wielu pojazdach, ponieważ sa one podstawowym źródłem energii elektrycznej. Bardzo często nazywane są zamiennie bateriami. Jednak warto zwrócić uwagę, że akumulatory trakcyjne dzieli się ze względu na przeznaczenie. To oznacza, że wyróżniamy baterie z elektrolitem ciekłym oraz uwięzionym w żelu. Nasza firma Fhu Alex od wielu lat dostarcza klientom akumulatory i baterie trakcyjne. Kraków a także w innych częściach Polski – niezależnie gdzie mieszkasz, możesz je zamówić.

Akumulatory trakcyjne Kraków – oferta i dostawa

Jak już zostało wspomniane wyóżniamy różnego typu akumulatory trakcyjne – ze względu na rodzaj pojazdu, które mają zasilać. Dlatego w ofercie firmy Fhu Alex można znaleźć różnego typu akumulatory trakcyjne. Kraków i inne rejony Polski – niezależnie w którym miejscu się znajdujesz, my Ci je dostarczymy pod wskazany adres. Wśród nich można znaleźć między innymi: akumulatory dla przemysłu spożywczego, chemicznego i farmaceutycznego od producenta EXIDE, dla wózków widłowych od cenionego producenta TAB oraz SUNLIGHT, który produkuje akumulatory z czystego ołowiu. W naszej ofercie znajdziesz także monobloki, prostowniki a także inne dodatkowe akcesoria jak jak przykład: ogniwa lub łoże w celu wymiany akumulatorów trakcyjnych. Warto dodać, że nasi fachowcy przeprowadzają serwisowanie oraz regeneracje, aby usprawnić działanie każdego akumulatora.

Baterie trakcyjne Kraków – serwis i regeneracja akumulatora

W trosce o prawidłowe działanie i długoletnie użytkowanie firma Fhu Alex dokonuje także serwisowania i regeneracji baterii trakcyjnej. Do typowych czynności serwisowania należą między innymi: usuwanie usterek, kontrola stanu baterii, konserwacja, czyszczenie i wiele innych. Z kolei prawidłowo przeprowadzona regeneracja baterii trakcyjnej może w pełni przywrócić sprawność elektryczną. Dlatego nasi fachowcy dokonują między innymi: czyszczenia i malowania skrzyni, wymianę uszkodzonych elementów baterii, sprawdzenie stanu sworzeń i połączeń czy też ładowania odsiarczającego. Dlatego postaw na nasze akumulatory i baterie trakcyjne. Kraków i w innych rejonach Polski można dokonać zamówienia.

Akumulatory trakcyjne Kraków – kompleksowa i profesjonalna obsługa

Chcesz, aby Twój akumulator wrócił do pełnej sprawności? Jak już zostało wspomniane nasza firma zajmuje się kompleksową obsługą w zakresie serwisowania i regeneracji, aby Twój akumulator mógł wrócić do pierwotnej żywotności. Jeśli Twój akumulator potrzebuje całkowitej wymiany zdaj się na nasze produkty od najlepszych producentów – to się opłaca! Dodatkowo można zakupić u nas prostowniki, monobloki i akumulatory trakcyjne. Kraków i inne rejony Polski – niezależnie z którego miejsca złożysz zamówienie, my Ci je dostarczymy pod wskazany adres. Warto dodać, że do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, aby spełnić nawet największe wymagania. Masz jakieś pytania? Skontaktuj się z nami droga e-mailową lub telefoniczną. Zapraszamy!