Akcesoria do baterii trakcyjnych

Dostępne akcesoria:

Kompletne systemy BFS i EUW
gniazda – wtyczki i wyprowadzenia
ogniwa trakcyjne
śruby i łączniki
Zbiorniki 30L-60L

Akcesoria do baterii trakcyjnych


​​Akumulatory są niezbędnymi elementami nowoczesnych pojazdów i muszą być odpowiednio pielęgnowane, aby zapewnić ich długowieczność. Odpowiednie akcesoria  pod baterie trakcyjne mogą znacznie ułatwić wymianę akumulatorów trakcyjnych i pomóc chronić je przed uszkodzeniem.
Mocowania, podstawy i ogniwa to ważne akcesoria do akumulatorów trakcyjnych, które zapewniają stabilność i ochronę. Mocowania umożliwiają łatwą wymianę baterii w razie potrzeby, a podstawy zapewniają bezpieczną platformę dla prostowników i zbiorników. Ogniwa trakcyjne są specjalnie zaprojektowane do magazynowania energii w kompaktowej obudowie, dzięki czemu idealnie nadają się do zasilania pojazdów elektrycznych.
Inwestując w odpowiednie akcesoria do akumulatorów trakcyjnych możesz mieć pewność, że Twój pojazd będzie jeździł bezpiecznie i wydajnie na długich dystansach.

Łoża rolkowe dla wózków z boczna wymianą baterii  – przenieś swój wózek na wyższy poziom dzięki wytrzymałej, stalowej konstrukcji i malowanym proszkowo rolkom z łożyskami kulkowymi. Nasze rolki doskonale przylegają do podłoża, zabezpieczając akumulator i zapobiegając jego wyślizgiwaniu się. Ponadto nasza unikalna opaska chroni rolki przed wypadnięciem, a barierka chroni Twoje naładowane akumulatory. Dzięki półce na zbiornik i ładowarkę już nigdy nie będziesz musiał martwić się o transport!

Akcesoria do baterii trakcyjnych – paleta odkładacza 

Pożegnaj się z niechlujnymi, zagraconymi obszarami załadunku i nieefektywnymi pracami konserwacyjnymi dzięki palecie magazynowej! Ta rewolucyjna nowa konstrukcja zapewnia dobrą ochronę akumulatora trakcyjnego, łatwy dostęp podczas prac serwisowych i konserwacyjnych oraz lepszą cyrkulację powietrza w celu szybszego ładowania. Ponadto jego unikalna konstrukcja siatki zapewnia lepszą organizację, dzięki czemu można zmaksymalizować wykorzystanie przestrzeni ładunkowej. Przygotuj się na zrewolucjonizowanie sposobu prowadzenia działalności dzięki paletom magazynowym!


Podstawy pod prostowniki i zbiorniki to idealna akcesoria do baterii trakcyjnych


Spraw, aby Twój prostownik był bezpieczny dzięki podstawom do prostowników! Ciesz się elastycznością przestrzeni ładunkowej i zwiększ bezpieczeństwo pracy podczas obsługi akumulatora trakcyjnego. Uporządkuj przewody zasilające dzięki naszej wtyczce dołączonej do podstawy i zmniejsz ryzyko podłączenia niewłaściwej baterii. Przygotuj się na bezwypadkowe doświadczenie z podstawami do prostowników!