Baterie trakcyjne TAB

Firma TAB powstała w 1965 roku jako jedna z firm należących do Holdingu Rudnik Meźica w rejonie gdzie od 350 lat prowadzona jest działalność związana z przetwórstwem ołowiu. Przez pierwsze 15 lat TAB produkował na licencji firmy TUDOR – Szwecja.

Po 1980r firma uruchomiła swój własny departament badawczo-rozwojowy, którego działalność zaowocowała własną produkcją wszystkich rodzajów baterii kwasowo-ołowiowych oraz VRLA z regulowanym zaworem w technologii AGM produkowanych w dwóch nowoczesnych skomputeryzowanych fabrykach.

Wysokiej jakości baterie produkowane są zgodnie z normami ISO 9001, ISO 14001 i EAQF – znane na całym świecie, w szczególności w Słowenii, we Włoszech, Niemczech, Holandii, Austrii, Grecji, Rosji, Węgrzech, Polsce, Czechach, Słowacji, Rumunii i wielu innych.

Baterie trakcyjne TAB – zastosowanie:

Baterie trakcyjne TAB Polska w typach EPzS i PzB oraz żelowych PzV są przeznaczone do napędu różnych pojazdów elektrycznych (wózków widłowych, lokomotyw w kopalniach, pojazdów trakcyjnych i transportowych).
Baterie mogą być wykorzystane we wszelkiego rodzaju urządzeniach elektrycznych, takich jak: wózki widłowe, elektryczne maszyny drogowe, maszyny czyszczące, itp.

Bezobsługowe baterie żelowe TAB są nowymi zaawansowanymi technicznie
akumulatorami trakcyjnymi w rodzinie napędowych produktów energetycznych TAB.

Baterie  żelowe TAB produkowane są w technologii VRGLA żel (akumulatory kwasowo-ołowiowe wyposażone w automatyczne zawory odpowietrzające i elektrolit w postaci żelu) zgodnie z normą EN 60254-2.

Baterie trakcyjne żelowe TAB – cechy produktu

Ze względu na wysokie bezpieczeństwo pracy i wysoki stopień przyjazności dla środowiska, bateria trakcyjna żelowa TAB jest szczególnie odpowiednia do zastosowań w przemyśle farmaceutycznym, spożywczym, chemicznym i podobnym.

Główne cechy:
• Bezobsługowe.
• Zintegrowane zawory, które uniemożliwiają wydobywanie się gazów powodujących korozję.
• Bardzo niskie samowyładowanie.
• Bardzo niskie gazowanie podczas pracy.
• Błędy obsługi są zminimalizowane.
• Brak wycieku elektrolitu w przypadku uszkodzenia ogniw.
• Brak zanieczyszczeń lub korozji z powodu wycieku elektrolitu.

Przemyślane i dopasowane oferty

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu pomagamy znaleźć najlepsze rozwiązania.

Powiązane oferty

Oferujemy baterie trakcyjne wiodących producentów

Baterie Trakcyjne BPOWER

Baterie Trakcyjne BPOWER

Specjalnie zaprojektowane monobloki 6V, 8V i 12V zapewniają optymalną pojemność – przeznaczone jest do pracy cyklicznej.

Baterie Trakcyjne KRONOS

Baterie Trakcyjne KRONOS

Firma Kronos może się pochwalić bogatym asortymentem akumulatorów oraz baterii trakcyjnych wykorzystywanych w wózkach widłowych.

Baterie Trakcyjne EXIDE (GNB)

Baterie Trakcyjne EXIDE (GNB)

Firmy skonsolidowane w ramach holdingu EXIDE mają w swoim portfolio sieć fabryk produkujących baterie trakcyjne oraz akumulatory trakcyjne.

Baterie Trakcyjne SUNLIGHT

Baterie Trakcyjne SUNLIGHT

Baterie trakcyjne firmy Sunlight przede wszystkim odnajdują zastosowanie we wszelkich sytuacjach stawiających przed bateriami wysokie wymagania.